На Бурштинській ТЕС машиністка отримала важкі опіки від вибуху

  • 07.11.2017 14:35
На Бурштинській ТЕС машиністка отримала важкі опіки від вибуху

Нещасний випадок стався сьогодні о 4 годині ранку на ДТЕК Бурштинській ТЕС.

"При закачці бункера сирого вугілля спрацювали вибухозахисні мембранні клапани бункера пилу з викидом палаючого вугільного пилу", – повідомили у ДТЕКу, пише Курс.

В результаті технологічного порушення 38-річна машиністка паливоподачі паливо-транспортного цеху отримала опіки верхніх та нижніх кінцівок I та II ступеня.

Працівниці надали першу медичну допомогу та доставили машиною швидкої допомоги в опіковий центр Івано-Франківська.

Наразі потерпіла знаходиться у стабільному стані. На ДТЕК Бурштинській ТЕС створили спеціальну комісію, до складу якої також увійшли представники територіального управління Держпраці в Івано-Франківській області, яка проведе розслідування за обставинами нещасного випадку.

Про інцидент проінформували регіональне управління Держпраці, представництво електропрофспілки в Івано-Франківській області та обласне відділення фонду соціального страхування.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин