Гарбуз повинен бути в раціоні кожної людини, – лікарі

  • 06.10.2017 17:02
Гарбуз повинен бути в раціоні кожної людини, – лікарі

Зараз самий розпал сезону гарбузів. Виявляється, цей овоч володіє багатьма корисними властивостями, а ще є безліч смачних страв, які можна з нього приготувати.

Лікарі називають гарбуз справжнім подарунком осені. У цьому овочі безліч корисних речовин і рідкісних вітамінів. А ще гарбуз – відмінна профілактика осінніх застуд і засіб для зміцнення імунітету.

Лікарі розповіли, що гарбуз здатен запобігати різним проблемам шлунково-кишкового тракту. Також він багатий на вітамін С, який необхідний нашому організму для зміцнення імунітету.
Цей овоч багатий калієм, який нормалізує роботу серця. Також гарбуз відмінний продукт для людей з проблемами зору. У ньому багато каротину, який відповідає за зір.

Виявляється, гарбуз ще й дієтичний овоч. Лікарі рекомендують людям їсти гарбузове пюре і кашу на молоці. Також дуже корисним буде сирий гарбузовий сік. М’якоть цього овоча здатна заспокоювати нервову систему.

Допоможе цей овоч і людям, що страждають набряками. Для цього потрібно вживати гарбузову кашу 3 рази в день. Встановлено, що в цьому овочі міститься рідкісний вітамін Т, який запобігає ризику анемії.

Варто відзначити, що гарбуз часто застосовують і в косметології, а насіння цього овоча служать профілактикою появи паразитів в кишечнику. М’якоть допомагає виводити з організму жовч і слиз. А нещодавні дослідження показали, що в гарбузі містяться речовини, здатні пригнічувати ріст туберкульозної палички.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин