Юний рогатинець отримає звання майстра спорту (Вікна)

  • 30.09.2019 12:30
Юний рогатинець отримає звання майстра спорту (Вікна)

Член молодіжної збірної України з настільного тенісу Назар Третяк із Рогатина виконав усі умови для отримання звання майстра спорту, повідомляють Вікна.

Після участі у Вищій та Першій лізі Клубного чемпіонату України сезону 2019/2020 років Назар Третяк досяг рейтингу 60,6, що дає йому право отримати зчвання майстра спорту, інформують "Вікна".

Команда Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, за яку виступає 14-річний рогатинець, перемогла у Вищій лізі клубного чемпіонату України.

Раніше йшлося, що Назар Третяк здобув “бронзу” у відкритій першості Польщі з настільного тенісу.

Назар Третяк — вихованець Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортшколи олімпійського резерву. Настільним тенісом займається 8 років і є одним з найперспективніших юних тенісистів Прикарпаття. У Назара більше 30 перемог на всеукраїнських та європейських змаганнях.

Рік англійської мови в Україні.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин