У неділію на Прикарпатті змії чотири рази кусали людей (Галка)

  • 01.07.2019 10:45
У неділію на Прикарпатті змії чотири рази кусали людей (Галка)

Такі випадки сталися у Калуші та Долинському районі, повідомляє Галка.

Зокрема у Калуші на вулиці Мартовича в саду на приватній ділянці отримав укус змії 37-річний чоловік. Потерпілий проводить лікування амбулаторно.

Ввечері 30 червня у Долинську райлікарню потрапив 35-річний чоловік, якого в лісі поблизу села Вишків вкусила змія у кисті обох рук. Потерпілий у задовільному стані.

У цей же медзаклад поступив 29-річний житель села Новоселиця Долинського району, якого на власному подвір’ї вкусила змія у ліву гомілку. Потерпілий знаходиться в реанімаційному відділенні Долинської ЦРЛ в задовільному стані.

Також у лісі поблизу села Мислівка, що на Долинщині, у праву ногу змія вкусила 35-річну жінку. Потерпіла госпіталізована в хірургічне відділення Долинської ЦРЛ.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин