ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів по округу № 85 (Вікна)

  • 23.06.2019 15:35
ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів по округу № 85 (Вікна)

До списку кандидатів на позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року по одномандатному виборчому округу №85 додався самовисуванець та представник партії "Голос". Відповідну постанову прийняла 22 червня ЦВК.

Від партії "Голос", як і було анонсовано, балотуватиметься безпартійний Роман Кобильник, інформують "Вікна".

Народився 23 листопада 1976 року в селі Черче Рогатинського району Івано-Франківської області, старший викладач кафедри історії слов’ян, ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську.

Також спробує стати депутатом Верховної Ради і безпартійний самовисуванець Вячеслав Кредісов.

Народився 30 вересня 1965 року в місті Києві, професор кафедри менеджменту та маркетингу, Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу.

Відтак станом на 22 червня по одномандатному виборчому округу №85 з центром у Калуші зареєстровано 6 кандидатів. Поки що ЦВК не зареєструвала діючого нардепа Віктора Шевченка та міністра енергетики Ігоря Насалика, які балотуються як самовисуванці.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин