Такий, як усі. На Рогатинщині родина та педагоги обурені поширеною в ЗМІ інформацією про «дитину-мауглі» (відео)

  • 04.09.2019 16:36
Такий, як усі. На Рогатинщині родина та педагоги обурені поширеною в ЗМІ інформацією про «дитину-мауглі» (відео)

Днями в електронних ЗМІ з'явилася інформація, що на хуторі Луковище Івано-Франківської області волонтери виявили «хлопчика-мауглі», який не розмовляє і уникає будь-яких контактів з людьми.

У ЗМІ писали, що дитина начебто, виє, як вовк і не вилазить зі свого сховку. Наша знімальна група виїхала на місце і почула дещо іншу історію.

Андрій
Андрій 04.09.19 [коментувати]
Добрий сюжет, об"єктивне телебачення РАІ. Селяни всі згуртувались і дали відсіч брехунам і піарщикам. А тепер допоможіть бабусі звернутись до суду!
Аліна
Аліна 05.09.19 [коментувати]
Об'єктивне висвітлення, молодці. А то наші служби шукають собі претендентів на всиновлення. Це не перше таке перебільшення в Букачівцях чула про таке. Позор нашим службам, які хочуть нажитися на маленьких громадянах нашої держави. Вони мають теж вибір і свої права, які держава не завжди правомірно захищає. І все буде добре.
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин