Церковний конфлікт триває: на Коломийщині священик подав у суд на голову села (відео)

  • 15.01.2019 17:29
Церковний конфлікт триває: на Коломийщині священик подав у суд на голову села (відео)

Кілька церковних парафій на Прикарпатті вже перейшли до Православної Церкви України. Днями до Української церкви приєднався Миколаєво-Успенський собор Коломиї з кліриками та паствою. Про це на своїй сторінці повідомив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко).

Однак не всюди цей процес відбувається без загострень. Церковний конфлікт триває у Старому Гвіздці на Коломийщині. Тут ще у 2017 році громада села вирішила перейти під покров Української православної церкви, тоді ще Київського Патріархату. Однак, священик храму Микола Кушнір звернувся до суду з вимогою визнати дії сільського голови незаконними, а саме те, що той поставив підпис і печатку у протоколі зборів селян, на яких питання переходу до української церкви і вирішувалося. Івано-Франківський окружний адміністративний суд підтримав позов. Богдан Малецький намагався поспілкуватися зі сторонами конфлікту.

Додамо, подібна ситуація виникла і в селі Острівець на Городенківщині. Тамтешній священик також оскаржив дії голови села, який підписав і проштампував протокол зборів селян. Однак у відкритті провадження Острівецькому священикові Миколі Богаченкові суд відмовив.

111
Петро
Петро 17.01.19 [коментувати]
Попу москальському дати підсрачника, хай на колимі править. В суд воно подало.
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин