Марокканський парфумер легенда (відео)

  • 19.04.2018 08:05
Марокканський парфумер легенда (відео)

Парфумер Абдерразак Беншабане занурюється в запахи спецій і запашних засушених рослин на ринку в Марракеші. Тут він часто знаходить нові аромати для своїх творінь.У Марракеші Абдерразака давно вважають місцевою легендою. Він біолог й особливу увагу приділяє захисту рослин пустелі й посушливих районів.

Багато років подорожував Сахарою, а також допомагав Іву Сен-Лорану відроджувати Сад Мажорель у Марракеші. Там знайшов аромати для одного зі своїх парфумів. Лабораторія, де народжуються парфуми Абдерразака Беншабане, розташована на природі. У Марракеші Абдерразак має власний парфумерний бутик. Сюди частенько заглядають туристи. Вісім років тому Абдерразак відкрив музей, присвячений мистецтву та історії парфумерії в Марокко. Його гості можуть самі спробувати створити якийсь новий аромат.

Марокканець створив уже 16 ароматів, однак не планує постачати їх на міжнародний ринок. Він вважає, що його творіння призначені для жителів Марракеша. Решта може приїхати по них до Марокко.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин