Індієць створив велосипед заввишки зі слона (відео)

  • 10.11.2017 14:00
Індієць створив велосипед заввишки зі слона (відео)

Велосипед заввишки зі слона створив житель індійського міста Чандігарх Раджив Кумар. Незвичайний транспортний засіб височіє на 2 метри 60 сантиметрів, а його довжина сягає майже трьох метрів.

Сісти на такого «залізного коня» — завдання не з простих. Чоловікові довелося трохи потренуватися, але тепер він легко забирається на сидіння. Коли виїжджає на вулицю, то уся увага місцевої дітвори належить йому.

Раджив майстрував великі велосипеди й раніше. Попередній був заввишки 2 метри 13 сантиметрів. Чоловік проїхав на цьому велосипеді по Делі, і його досягнення занесли до індійської Книги рекордів Лімки.

Велосипед Раджив створював два роки. Переробляв його із заводського, який купив за півтори тисячі доларів. За бажанням висоту транспортного засобу можна збільшити ще на півметра.

Тепер чоловік планує поїхати на велосипеді в Мумбаї і стати рекордсменом Книги Гіннеса. Під час подорожі йому треба буде подолати 1650 кілометрів. Раджив каже, що поки що дуже потребує допомоги спонсорів, а також що його надихає син і дружина.

Сісти на велосипед, але відчувати, ніби осідлав слона, може зараз один індійський ентузіаст. Чоловік переробив свій двоколісний транспорт так, що тепер він став заввишки понад два з половиною метри.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин