Картини, що створила слониха, виставили на аукціон (відео)

  • 09.11.2017 15:00
Картини, що створила слониха, виставили на аукціон (відео)

Незвичайний аукціон провів у Будапешті угорський цирк Флоріана Ріцтера. На торги він виставив картини, створені слонихою Сандрою. Малює їх вона не з примусу, а для свого задоволення.

Раніше Сандра вже вміла тримати хоботом помазок для гоління. Дресирувальник вирішив спробувати замінити його на пензля. Слониха швидко опанувала нове вміння й почала під настрій малювати картини. Сандрі допомагають лише міняти пензлі та вмочувати їх у фарбу, а решту робить сама.

Картини, створені Сандрою, пішли з молотка за 130 євро за кожну. Портрет самої слонихи, написаний угорським художником, приніс аукціоністам понад 800 євро. Усі отримані гроші цирк передасть заповіднику слонів у Малайзії.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин