За дослідженнями ООН, Фінляндія — найщасливіша країна світу (відео)

  • 19.03.2018 16:29
За дослідженнями ООН, Фінляндія — найщасливіша країна світу (відео)

Попри суворий клімат і темні зими, Фінляндія — найщасливіша країна світу. Такого висновку дійшли в підрозділі ООН у процесі щорічного дослідження. Результати отримують під час опитувань. Серед чинників, що впливають на душевний стан, більша частина фінів назвала гарну екологію, безпеку, розвинену систему догляду за дитиною, безкоштовну охорону здоров'я й хороші школи. «Нам надають усі необхідні послуги. Дитячий садок недалеко, парки облаштовані. Якщо захочемо, можемо гратися чи кататися з гірки.

Ось тут, наприклад, ми це і робимо». Це підтверджує і шкільна вчителька, яка приїхала до Фінляндії зі США. «Я бачу, як тут усе працює: від безкоштовної охорони здоров'я для всіх до дуже зручного транспорту й дуже хороших шкіл — безоплатних чи таких, що приймають учнів за невеликі гроші». Водночас рівень освіти в країні — один з найвищих. Такий висновок Організація економічного співробітництва та розвитку робить за результатами тестів, проведених в усьому світі серед 15-річних підлітків.

«Раніше я жив у Великій Британії. Там діти не ходять до школи одні. Їх привозять батьки. Також дітей не залишають самих вдома. Але у Фінляндії безпечно. Можна ходити одному до школи й бути самому вдома». Всесвітню доповідь про щастя публікує підрозділ ООН із пошуку рішень стабільного розвитку. До рейтингу увійшло 156 країн. Для оцінки беруть до уваги шість чинників. Це ВВП на душу населення, соціальна підтримка, очікувана тривалість життя, соціальна свобода, щедрість і наявність корупції.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин