Кому роздадуть додаткові гроші у травні (Znaj.ua)

  • 01.05.2019 16:43
Кому роздадуть додаткові гроші у травні (Znaj.ua)

У травні українцям роздадуть разову грошову допомогу, інформує видання Znaj.ua.

Соцвиплати зможуть отримати кілька категорій населення.

Про це повідомили представники Міністерства соцполітики України.

Разову соціальну допомогу планують виплачувати щороку, отримати її можна буде у період з 20 березня до 5 травня.

Розмір виплат становить на 2019 рік від 530 до 3850 грн.

Згідно з постановою Кабміну №237 допомогу отримають:

Особи з інвалідністю внаслідок війни - колишні неповнолітні (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання.

Особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи - 3850 грн, II групи - 3400 грн, III групи - 2950 грн.

Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають 3850 грн.

Члени сімей загиблих та дружини (чоловіки) померлих з інвалідністю внаслідок війни, дружини померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань - отримають 840 грн.

Особи, насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 530 грн.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин