Підлітки можуть стати жертвами торговців людьми (True.ua)

  • 24.04.2019 13:14
Підлітки можуть стати жертвами торговців людьми (True.ua)

Серед жертв торговців «живим товаром» - багато дітей і молодих людей, пише видання True.ua. Саме вони в силу своєї довірливості є легкою здобиччю для злочинців. В ході недавнього опитування, проведеного під егідою ООН, було встановлено, що близько 66 відсотків українських підлітків і молодих людей у ​​віці від 13 до 20 років готові погодитися на ті чи інші пропозиції, в результаті якого вони можуть стати жертвою торгівлі людьми, повідомляє UN.

Автори нового дослідження уточнюють, що мова йде про підлітків і молодих людей з уразливих категорій населення - з неблагополучних сімей, з числа тих, хто ніде не вчиться і не працює тощо.

Торгівля людьми процвітає в усіх країнах і в самих різних формах. Сотні тисяч людей, у всьому світі стають жертвами торговців контрабандистів. Їх продають з метою сексуальної чи трудової експлуатації, для участі в злочинній діяльності, для жебракування або навіть з метою торгівлі органами.

Злочинці експлуатують самих довірливих і беззахисних: дітей і підлітків. Згідно з доповіддю ООН, діти складають 30 відсотків усіх постраждалих від рук торговців «живим товаром».

24 квітня в Києві відбудеться презентація результатів дослідження щодо небезпек, з якими можуть зіткнутися українські молоді люди. Дослідження було проведено під егідою Міжнародної організації з міграції.

Після обговорення його результатів відбудеться презентація гри «Ліза та її друзі подорожують по світу». Ця гра покликана прищепити дітям навички безпечної поведінки в ситуаціях, коли існує ризик опинитися в руках злочинців.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин