Вчені розповіли про нічний симптом – провісник раку (Аспекти)

  • 30.05.2019 08:46
Вчені розповіли про нічний симптом – провісник раку (Аспекти)

Як інформує інтернет-видання Аспекти, дослідники з Європейського фонду Lung з’ясували, що обструктивне апное (OSA) може свідчити про розвиток раку. Про це йдеться в прес-релізі на Medicalxpress.

Мова йде про раптову зупинку дихання під час сну, коли несподівано голосно хропун раптом перестає дихати, а потім всхрапывает і продовжує спати. При OSA дихання може зупинятися в середньому на 40 секунд, при цьому сам режим може не здогадуватися про наявність недуги.

Під час апное частково перекриваються дихальні шляхи, що призводить до зниження рівня кисню в крові, хропіння, порушення сну та почуття надмірної втоми. Сюди ж можна віднести головні болі, зазначає «зірка» в середу, 22 травня.

У дослідженні взяли участь понад 19 тис. осіб. За результатами з’ясувалося, що у людей з OSA частіше діагностують рак. При цьому у жінок з обструктивним апное ризик розвитку раку вище, ніж у чоловіків.

Як відзначають вчені, для підтвердження цих результатів необхідні додаткові дослідження.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин