Кіпрська компанія хоче добувати газ в Долинському районі (Версії)

  • 24.01.2020 20:59
Кіпрська компанія хоче добувати газ в Долинському районі (Версії)

ТОВ «Віва Експлорейшн» планує розпочати відновлення восьми існуючих свердловин на території Долинського району шляхом проведення геолого-технічних заходів із використанням мобільної бурової установки на дизельному приводі.

Йдеться про такі свердловини: №66-Витвицька, 67-Витвицька, 7-Вигода-Витвицька, 9-Вигода-Витвицька, 10-Вигода-Витвицька, 76-Вигода-Витвицька, 1-Лужанська, 2-Лужанська, Старомізунської площі, Долинського району, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

Відновлення свердловин проводиться з метою геологічного вивчення площі та максимально раціонального вилучення вуглеводнів з врахуванням техніко-економічних показників.

Усі зауваження та пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації в Івано- Франківській області. 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова 23 A, тел./факс 52-61-50; main@eco.if.gov.ua контактна особа Пліхтяк Андрій Дмитрович.

Засновником ТОВ «Віва Експлорейшн» (м.Івано-Франківськ) є кіпрська компанія «Надрекса Холдінгс лімітед». Кінцевими бенефіціарами вказаний житель Івано-Франківська Думенко Сергій Сергійович та громадянин Великобританії Девід Пітта, який зареєстрований на Кіпрі.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин