Рейтинг росту мінімальних зарплат у світі (Вголос)

  • 14.01.2020 18:35
Рейтинг росту мінімальних зарплат у світі (Вголос)

Аналітики міжнародного ресурсу Picodi.com склали рейтинг зростання мінімальних зарплат у різних країнах світу, пише Вголос.

Результати дослідження були опубліковані на їх офіційному сайті.

Експерти порівнювали дані з 54 країн, де на законодавчому рівні встановлена мінімальна зарплата.

Варто зазначити, що аналітики використовували дані про ті кошти, які особа отримує на руки, оскільки кожна країна має свої правила оподаткування.

Найбільший ріст мінімальної заробітної плати був зафіксований в Нігерії (64,8%), проте у перерахунку на долар, розмір зарплати в країні залишається одним з найнижчих у світі.

Повідомляється, що в деяких державах мінімальна зарплата не змінилася: США, Латвія, Ісландія, ЮАР.

В Казахстані сума мінімальних виплат залишилася тією ж, проте “чистий” дохід працівників знизився через підвищення страхового внеску.

Україна зайняла в цьому рейтингу 15 місце.

Розмір мінімальної зарплати в Україні зріс на на 13,2% , в порівнянні з минулим роком: 3802,01 грн та 3359,26 грн відповідно.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин