З РДА на Прикарпатті буде звільнено 551 фахівець (Голос-інфо)

  • 14.01.2020 16:01
З РДА на Прикарпатті буде звільнено 551 фахівець (Голос-інфо)

На Прикарпатті у зв’язку із реформою децентралізації з РДА буде звільнено 551 фахівця, передає Голос-інфо.

У зв’язку із цим обласний центр зайнятості провів анкетування тих, хто звільняється, передає Фіртка.

“Служба зайнятості провела анкетування тих, хто буде звільнятися. Середній вік – 41 рік, 22 особи знайшли вже роботу, 12% виявили бажання зайнятися власною справою, 59% хочуть працювати далі”, – розповів директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

За його словами, з 551 особи 267 осіб мали б звернутися у центр зайнятості.

“З цих осіб кожен наш фахівець буде мати супровід щодо подальшого працевлаштування. Маємо 223 вакансії, які підходять для цих людей”, – додав Цимбалюк.

Також 29 осіб будуть працевлаштовані в ОТГ.

“Зверніть увагу, зараз є шанс відібрати кращих, бо ці люди мають досвід роботи і є фахівцями у своїй сфері. Більше третини людей з педагогічною та технічною освітою. Це важливі показники для трудового ресурсу, який міг би бути задіяний в ОТГ”, – наголосив голова ІФ ОДА Денис Шмигаль.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин