Франківський актор поїхав у Париж обмінюватися досвідом (Галицький кореспондент)

  • 09.10.2019 12:43
Франківський актор поїхав у Париж обмінюватися досвідом (Галицький кореспондент)

П’ять режисерів з різних куточків світу разом з акторами досліджували, обмінювалися досвідом і своїми унікальними методами, навчалися одні від одних, пише Галицький кореспондент.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі написав Франківський драмтеатр.

Режисери були з Іраку, Франції, Індії, Німеччини і України. від України – Олексій Гнатковський. Це 10-денна режисерська лабораторія на базі Théâtre Gérard Philipe Centre Dramatique National на тему “Ритуал у театрі”.

Представнику від України Олексію Гнатковському з акторами вдалося ще й створити три міні-постановки, покази яких супроводжувалися дискусіями за участю режисерів, акторів, критиків і звичайних глядачів. Ця лабораторія відбулася наприкінці вересня, саме перед початком нового сезону у Франківський драмтеатр.

Метою лабораторії був театральний пошук. Мені особисто було важливо представляти українську театральну школу Леся Курбаса, разом із колегами шукати спільне і відмінне у європейській та українській театральних традиціях. Також під час роботи ми багато рефлексували: Що таке мистецтво? Що таке свобода і яким є її місце у мистецтві? Для мене свобода є дуже важливою як у театрі, так і в житті. Але поруч із нею завжди має стояти відповідальність за наслідки. Свобода – це свідомий акт” – каже Олексій.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин