Як овочі шкодять здоров’ю (Країна здоров’я)

  • 15.09.2019 12:45
Як овочі шкодять здоров’ю (Країна здоров’я)

Корисні овочі в певних випадках можуть виявитися для організму шкідливими - вони набувають властивостей, негативно впливають на здоров'я. Медики розповіли, з якими овочами слід бути дуже обережними, інформує Країна здоров’я.

Фахівці звертають загальну увагу на картоплю. Для здоров'я корисною є молода картопля, але вона доступна лише в певний сезон. Чим довше зберігається картопля і чим старішою вона стає, тим вищий її глікемічний індекс, пов'язаний з властивістю продукту підвищувати цукор в крові.

Баклажани. При виразковій хворобі, гастриті або схильності до розладів шлунку краще виключити баклажани з раціону. У баклажанах міститься багато важко перетравлюваних волокон - при недостатньо міцному шлунку їх вживання напевно зашкодить самопочуттю. Крім того, в шкірці овоча є соланін, негативно впливає на нервову систему.

Також медики розповіли про підступність петрушки. Виявилося, що ця зелень аж ніяк не безневинна для здоров'я. Петрушка може активно збирати шкідливі нітрати і її вживання може спровокувати появу судом, мігрені, хвороб нирок і печінки.

Незважаючи на безліч корисних властивостей болгарського перцю, деяким людям даний овоч протипоказаний. Груба клітковина, що входить до його складу, може нашкодити тим, у кого присутні виразка, гастрит або геморой. Також перець сприяє зниженню артеріального тиску, тому людям з гіпотонією він не підійде. Утриматися від вживання перцю також варто алергікам через надмірну кількість вітаміну С і ефірних масел.

Крім цього, медики виділили шпинат. За їх словами, в ньому міститься багато щавлевої кислоти, що шкідливо для страждаючих недугами печінки і нирок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фрукти та овочі, які рятують від раку

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин