У Президента розповіли, що відбудеться, якщо ВР не збереться на позачергове засідання (УНН)

  • 17.07.2019 16:25
У Президента розповіли, що відбудеться, якщо ВР не збереться на позачергове засідання (УНН)

УНН. Якщо Верховна Рада не збереться на позачергове засідання у четвер і не прийме запропоновані Президентом законопроекти, першочергові антикорупційні ініціативи будуть прийняті вже у новому парламенті, а щодо автомобілів з європейською реєстрацією можуть виникнути конфлікти. Про це під час брифінгу у середу повідомив заступник керівника Офісу Президента Руслан Рябошапка, передає УНН.

“Наш першочерговий план і першочергове бачення — це те, що парламент повинен зібратись і прийняти ці законопроекти, їх три. Якщо цього не буде зроблено, очевидно, що першочергові антикорупційні ініціативи будуть прийняті вже у новому парламенті”, — сказав Рябошапка.

А ось питання, щодо нерозмитнених авто дещо складніше.

“Що стосується штрафних санкцій щодо не розмитнених автомобілів з європейською реєстрацією, нам доведеться скликати термінову нараду із колегами з МВС і Нацполіції та Мінінфраструктури і представниками громадських об’єднань людей, які користуються такими автомобілями, і шукати інші механізми. Але закон поки що такі механізми не передбачає. Це може привести до серйозних конфліктів, коли поліція почне застосовувати санкції, вилучати автомобілі, а таких — біля 800 тис. в країні”, — додав він.

Як повідомляв УНН, Президент України Володимир Зеленський хоче скликати позачергове засідання ВР 18 липня. на порядок денний запропоновано внести три законопроекти: внесення змін до закону про судову реформу, які стосуються запуску Вищого антикорсуду, зміни до закону про незаконне збагачення та відтермінування штрафів за нерозмитнені авто.

Джерело: УНН
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин