Одеського педофіла наздогнало покарання (Znaj.ua)

  • 20.06.2019 07:52
Одеського педофіла наздогнало покарання (Znaj.ua)

Як інформує видання Znaj.ua, одеська поліція затримала ґвалтівника неповнолітньої дівчинки, який два роки переховувався від правоохоронців.

Про це повідомляє інформаційний портал "Град",

Правоохоронцям вдалося встановити місце знаходження 21-річного чоловіка, який перебував у розшуку за скоєння статевого злочину проти 13-річної дівчинки. Влітку 2017 року хлопець, перебуваючи у салоні автомобіля, розпивав з неповнолітньою алкогольні напої і, довівши її до безпорадного стану, зґвалтував.

Зловмиснику було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України. Після чого чоловік переховувався від поліції два роки, і був оголошений у розшук.

Зараз він поміщений в ізолятор тимчасового утримання. Чоловіка можуть позбавити волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин