Новини Тлумацького району

 • Обікрав святиню

  На Прикарпатті місцевий житель обікрав храм Успення Присвятої Богородиці. Вночі в одному із сіл Тлумацького району, що на Івано-Франківщині, місцевий житель, зламавши замки вхідних дверей, зайшов до храму та викрав  20 тисяч гривень,  пожертвуваних прихожанами. З подробицями - Ліліана Хомишин.

 • Амбулаторія а Гостеві

  Наш наступний репортаж - теж із сільської місцевості. У Тлумацькому районі в рамках реформування медичної галузі відкрито сільську лікарську амбулаторію загальної практики - сімейної медицини. Користуватимуться нею мешканці Гостева і Прибиліва, а медичні працівники матимуть ще й автомобіль для виїздів на виклики.

 • Футбол у Нижневi

  Активне спортивне життя вирувало цими днями і у селах Прикарпаття. Районний футбольний турнір, присвячений здоровому способу життя і 71-ій  річниці створення УПА проходив у селі Нижнів Тлумацького району.

 • Перехід на альтернативні види палива

  Перехід на альтернативні види палива, комплексне запровадження енергоефективних технологій та заходів з енергозбереження на сьогодні є стратегічним питанням.

 • Екопродукти з Прикарпаття

  Ще одним важливим питанням розвитку аграрного сектору є забезпечення населення екологічно чистою сільськогосподарською продукцією.

 • Фестиваль Смачний Спас

  Завершує випуск ще один святковий репортаж про фестиваль автентичної карпатської кухні „Смачний Спас”, який відбувся 25 серпня у Тлумачі. 

 • Отруєння на весіллі

  Отруєння на весіллі. Після частування тридцять двоє людей опинились на лікарняних ліжках. Серед перших постраждалих – наречений, його матір, сестра нареченої, дружки, дружби, сусіди і навіть музиканти.

 • Реабілітаційний центр в Тлумачі

  В Обертині Тлумацького району у капітально відремонтованому приміщенні відкрили районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Свідками урочистої події за участі керівництва області були і наші кореспонденти.

 • «Покутська розколяда»

  Завершився багатий на культурно-мистецькі події Різдвяно-новорічний цикл свят. Кульмінацією святкових дійств стала традиційна розколяда, яка відбулася у всіх районах області. У Тлумачі учасники «Покутської розколяди» влаштували парад дідухів і маланок і  пройшлися урочистою ходою до Вічевого майдану, де на прикрашеній різдвяною атрибутикою сцені представили сотням тлумачан та гостей міста розмаїте сценічне дійство про традиції святкування Різдва у різних населених пунктах Покуття.

Обери сімейного лікаря