На Франківщині пропонують створити містечко-музей Гуцульщини

  • 09 вересня 2015 р.
На Франківщині пропонують створити містечко-музей Гуцульщини

У вівторок, 8 вересня, на сайті Електронні петиції до офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилась пропозиція “Створення містечка-музею Гуцульщини на базі містечка Верховина Івано-Франківської області”.

Наразі ця петиція зібрала вісім підписів із 25 000 необхідних для того, аби її розглянув Петро Порошенко. До кінця збору підписів залишився 91 день, пише Репортер. Підтримати петицію можете за посиланням >>.

Ініціатор збору підписів дописує:

"Наразі маємо ситуацію, в умовах якої одне з небагатьох автентичних містечок етнічної групи гуцулів потихеньку перетворюється на звичайне містечко, яких сотні, – фактично, без жодної державної підтримки містечко Верховина втрачає не тільки сотні жителів щороку, які виїжджають у пошуках роботи, але, головне, – руйнується славне минуле гуцулів – чи не найвідомішої (не тільки з анекдотів) етнічної групи в Україні.

Пропоную з містечка Верховина зробити місто-музей Гуцульщини, всі передумови для цього є – талановитий народ, бажання жителів, природні умови. Але немає основного – доріг, нормальної медицини, хороших керівників, які б не тільки вирубували ліси та роздавали землі, а займалися популяризацією краю".

Згідно із указом, який затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України:

"У разі визнання за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України вживає в установленому порядку заходів щодо підготовки таких проектів актів”.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин