У Верховині планують звести пам’ятник Гуцульській столиці

  • 26 листопада 2015 р.
У Верховині планують звести пам’ятник Гуцульській столиці

У Верховині оголосили конкурс на проект пам’ятника в самісінькому центрі міста.

Зведення пам’ятника Гуцульській столиці в центрі Верховини постійно піддають критиці. З цього приводу виконком міської ради неодноразово звертався до громадськості взяти участь в обговоренні та подати пропозиції щодо реконструкції даного пам’ятного знаку. Повідомляє інформаційний портал м. Верховина.

Утім, як стало відомо, міські чиновники вже зараз мають більше напрацювань. Так, спільно із Всеукраїнським товариством “Гуцульщина” до уваги верховинців вже пропонують два ескізи, які можуть бути враховані при подальшій реконструкції пам’ятника в самісінькому центрі Верховини.

Всі пропозиції та зауваження приймаються до 27 грудня 2015 року. Крім цього, всі бажаючі мають ексклюзивну можливість залишати всі свої міркування до цієї статті в коментарях.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин