Зробити закордонний паспорт відтепер можна й у Верховинському район

  • 02.03.2017 08:03
Зробити закордонний паспорт відтепер можна й у Верховинському район

За допомогою АРМ (автоматизованого робочого місця), яке відтепер працюватиме у Верховинському міграційному підрозділі, можна приймати документи і на виготовлення закордонних паспортів.

Зробити це можуть не лише мешканці району, а й навколишніх сіл чи гірських районів, яким територіально зручніше буде замовити закордонний паспорт саме у секторі міграційної служби, йдеться на сайті обласної адміністрації.

З цього часу всі громадяни, які дотепер перший паспорт виробляли лише у вигляді паперової книжечки, будуть отримувати вже новий вид документа – ID – картку.

Паспорт громадянина України вперше можна отримати із 14- річного віку. Таку можливість мають і громадяни, що змінюють прізвище чи втратили паспорт, або ті, хто мусять замінити його через непридатність. Виготовити ID-картку можуть за бажанням і ті мешканці району, які повинні вклеїти фото у зв’язку із досягненням певного віку.

Для виготовлення паспорта громадяни України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон кожен житель району може звернутися до Верховинського районного сектору міграційної служби, який знаходиться за адресою вул. Незалежності, 4а, селище Верховина ( перший поверх відділення поліції).

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин