У Польщі 26 українців піймали за виготовленням сигарет (Depo.ua)

  • 13.09.2019 17:20
У Польщі 26 українців піймали за виготовленням сигарет (Depo.ua)

У Польщі затримали 26 громадян України за незаконне виготовлення сигарет і ухилення від сплати податків.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу польських правоохоронців.

Один із затриманих українців орендував нерухомість, а інші працювали на нього, упаковуючи вже готові сигарети в пачки.

"Районна прокуратура міста Рава-Мазовецька в Лудзькому воєводстві здійснює процесуальне провадження, за яким 26 громадян України звинуватили в участі в організованій злочинній групі і незаконному виробництві тютюнових виробів на велику суму, а також в ухиленні від сплати зборів", – йдеться у повідомленні.

За підрахунками правоохоронців, незаконне виготовлення сигарет могло завдати збитки для державного бюджету в розмірі 10 млн злотих (2,3 млн євро) через ухилення від сплати акцизного збору.

Під час обшуків вилучено професійні машини для упаковки цигарок, коробки, фольгу, пристрої для придушення мобільних телефонів та понад 640 тисяч готових сигарет і 24 кг тютюну.

Підозрюваним загрожують штрафи і позбавлення волі до 5 років. Головному з них загрожує до 10 років в'язниці.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин