Онлайн TV FM радіо FM пауза

Програма ментального здоровʼя «Ти як?» розпочинає нову кампанію за участю ветеранів

Здоров'я

Мета Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як? – нагадати, що досвід захисників і захисниць вартий поваги, а відновлення потребує підтримки. Ветерани та ветеранки прагнуть продовжувати життя – навчатися, створювати родини, будувати кар’єри. Та воєнний досвід з ними назавжди, і щоб повернутися до життя, їм потрібна повага та розуміння цивільних.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

«На війні від тебе вимагають мінімум: вижити й зробити так, щоб вижили інші. У цивільному житті все здається значно складнішим, і звикнути до цього вже не так просто»,- каже Катерина, ветеранка та бойова медикиня.

Після майже чотирьох років служби дівчина працює у благодійному фонді та зізнається, що досі адаптується до цивільного життя.

Ветерани й ветеранки мають знати, що допомога поруч. Тому до кампанії також долучаються проєкти, благодійні фонди та громадські організації, готові надати професійну підтримку фахівців кожному й кожній.

Кампанія створена завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США, та проєкту USAID – US Agency for International Development «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua