Новий «школярик» для маленьких пасажирів і спецавтомобіль для тих, хто потребує допомоги. Лисецька громада отримала одразу два важливі транспортні засоби.
Один для перевезення учнів, а інший для тих, хто постраждав від домашнього насильства. Їх вдалося придбати за кошти державної субвенції у співфінансуванні з бюджетом громади. Ключі від автівок вручила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

У Лисецькому ліцеї навчається близько 350-ти дітей. 110 з них потребують підвезення до навчального закладу. Тому такий автобус, каже директорка ліцею, для них дуже важливий.
Минулого року в Лисецькій громаді створили мобільну бригаду при центрі надання соціальних послуг. Щоб оперативно виїжджати на виклики та надавати якісну допомогу центр потребував авто, яке буде обладнане всім необхідним для осіб з інвалідністю та тих, хто опинився в кризовій ситуації.

До слова, в ліцеї також повністю оновили харчоблок за європейськими стандартами.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc