Онлайн TV FM радіо FM пауза

Підсумки головних подій в Івано-Франківську у програмі «Про місто». Випуск №5 (2024)

Про місто

Міський голова Руслан Марцінків вкотре повіз нашим захисникам на схід допомогу. Технічне підсилення отримали військововслужбовці з Івано-Франківської громади на Донецькому напрямку. Що саме вдалось придбати і передати нашим захисникам – далі в сюжеті.

Для франківських підприємців, за сприяння міського голови Руслана Марцінківа, стартували безкоштовні курси у Бізнес-інкубаторі. Це така інноваційна форма підтримки підприємництва, що забезпечує створення сприятливих умов для підприємницької діяльності.

Вироблено в Івано-Франківську. Ліфти різних конфігурацій, моделей та призначення вже кілька років виготовляють у нашій громаді. Івано-Франківський міський голова у межах підприємницької п’ятниці відвідав місцевий бізнес з виробництва, монтажу та обслуговування ліфтів. Більше про це – далі в сюжеті.

Комунальне підприємство МАРС отримало нове технічне підсилення. Завдяки співпраці між «Карітасами» Івано-Франківська та німецького міста Фульда до нашої громади привезли сучасний пожежний автомобіль. Про його можливості – дивіться у наступному матеріалі.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua