Онлайн TV FM радіо FM пауза

Засуджено колаборанта, який видавав себе за монаха і освячував російські танки

Новини

Термін покарання отримав колаборант, який співпрацював з агресором у період боїв за Київ. Під час окупації селища Андріївка в Бучанському районі він вдягнув рясу монаха та прийшов на позиції російських військ.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Там він запропонував рашистам свою допомогу у війні проти України. Спочатку він «розквартирував» у власному будинку підрозділ окупаційного угруповання рф. А потім забезпечував загарбників продуктами харчування та «наводив» на помешкання односельчан, які у подальшому розграбовували.

Крім того колаборант освячував колони російської бронетехніки, які рухались у напрямку передової. При цьому насправді ніякого відношення до релігійного середовища фігурант не мав.

Зловмисник мав «привілеї» на вільне пересування по території громади та відвідування штабу окупантів. Після звільнення району він залишився у селищі і сподівався «відсидітись» у власному помешканні.

За матеріалами Служби безпеки суд визнав його винним за ч. 4, 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).Враховуючи співпрацю зі слідством, йому призначили 10 років тюрми з конфіскацією майна.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua