Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прожитковий мінімум зросте з 1 липня

Новини

Із 1 липня прожитковий мінімум найнижчої категорії становитиме 1854 гривні.

Про це розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна, пише “ЛІГА:ЗАКОН”.

“Я завжди орієнтуюся на категорію з найменшим рівнем. Це на непрацездатних, пенсіонерів. Тому що від нього залежні всі доплати, які ми зараз будемо перераховувати, пенсії… У цьому році ми зробили вже декілька підвищень. Ми зробили 1 січня, коли піднімалася мінімальна зарплата. Ми зробили у березні індексацію для 8 мільйонів людей. В липні будемо перераховувати прожитковий для людей, у кого доплати, надбавки ( шахтарські, дітям війни). Там є багато різних надбавок, доплат до пенсій, які розраховуються від прожиткового. І також підвищуються пенсії деяким категоріям пенсіонерів”, – відзначила Лазебна.

Загальний прожитковий мінімум у 2021 році становить 2189 гривень з 1 січня по 30 червня. З липня по кінець листопада він має зрости до 2294 гривень, з 1 грудня – 2393 гривні.

Для дітей від шести до 18 років і працездатних людей цей показник дещо вищий, для дітей до шести років та осіб, які втратили працездатність – нижчий.

Як повідомляло РАІ, у Калуші виникла критична ситуація з виплатою разової фінансової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань. З необхідних майже 11 млн гривень з держбюджету надійшла лише десята частина. Щоб врегулювати питання, депутати міської ради звернутися до вищого керівництва держави.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua