Онлайн TV FM радіо FM пауза

Яка шкода від азартних ігор?

Новини

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей зазначала, що азартні ігри – це не спосіб заробити гроші, а лише вид розваги.

Про це пише на сторінці «Facebook» Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Головна особливість азартних ігор полягає в тому, що результат визначається випадково, і гравці не впливають на нього. Саме цей елемент ризику та невизначеності дає грі особливого інтересу. Однак, гра може перетворитися на проблему, якщо постійно ризикувати великими сумами та багато часу витрачати на неї.

Крім того, залежність від азартних ігор може мати серйозні фізичні, психологічні та соціальні наслідки. Проте, розрізнити ігрову залежність від звичайної захопленості вкрай складно, оскільки багатьом властива схильність до азарту.

Так, ігрова залежність, також відома як лудоманія, є патологічним станом, коли особа втрачає контроль над своєю поведінкою під час гри. Пристрасть до ігор було офіційно визнано Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я психічним розладом, а таке поняття як «ігровий розлад» включено до 11-го видання нормативного документа «Міжнародна статистична класифікація хвороб».

Щоб убезпечити своїх близьких від хвороби слід звертати увагу на поведінку, що може свідчити про втрату контролю: збільшення інтенсивності та частоти гри, зміну інтересів, фізичного та емоційного стану, сприйняття реальності.

Залежність від азартних ігор має серйозні наслідки, такі як програш великих сум грошей, зростання боргів, депресія, тривога, роздратованість, втрата соціальних зв’язків, довіри у стосунках з рідними, недостатня фізична активність та постійне навантаження нервової системи призводить до зниження імунітету, погіршення стану здоров’я.

Для отримання інформації щодо медичної допомоги стосовно ігрової залежності необхідно звернутися до будь-якого закладу охорони здоров’я за місцем фактичного проживання.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua