Онлайн TV FM радіо FM пауза

Від початку року понад 900 прикарпатців взяли участь у суспільних роботах

Новини

Від початку запровадження на Прикарпатті суспільно корисних робіт в рамках урядового проєкту «Армія відновлення» за період з 03.03.2023 по 18.04.2024 Івано-Франківською обласною службою зайнятості укладено 358 договорів на суспільно корисні роботи, до яких залучено 2124 особи з числа зареєстрованих безробітних, в тому числі 285 внутрішньо переміщених людей.

Про це пише на офіційній сторінці «Facebook» Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Найчастіше безробітних Івано-Франківщини залучають до виконання таких видів суспільно корисних робіт, як надання допомоги населенню, насамперед людям з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам середовища:

  • заготівля дров для опалювального сезону;
  • ремонт і будівництво житлових приміщень;
  • надання послуг в пунктах незламності;
  • роботи, пов’язані з підтриманням громадського порядку;
  • організація забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій;
  • роботи з підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та їх експлуатації.

З 1 січня 2024 року Івано-Франківською обласною службою зайнятості укладено вже 147 договорів на суспільно корисні роботи, до виконання яких залучено 920 людей, в тому числі 174 переселенці.

«Основна мета організації та проведення таких робіт – це задоволення потреб Збройних сил України, інших військових формувань та сил цивільного захисту у зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації проти України, забезпечення функціонування економіки та системи забезпечення життєдіяльності, в тому числі соціально незахищених верств населення».

На період участі у суспільно корисних роботах з безробітними укладається строковий трудовий договір. Оплата праці здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та не може бути нижчою, а також не може перевищувати півтора розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на дату її нарахування.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua