В Івано-Франківську відбувся щорічний обласний конкурс різдвяно-новорічної атрибутики, де 27 майстрів Прикарпаття представили власноруч створених дідухів.

Історія різдвяної прикраси у вигляді снопа з колосків бере початок ще з дохристиянських часів та символізує дух предків, урожаю, добробуту і щастя родини.
Окрім дідухів, майстри декоративно-ужиткового мистецтва представили і об’ємні фігури з соломи – «павуків». Ці вироби нагадували модель світу та, за віруваннями, захищали від зла. Дванадцятирічний Ігнатій з Поляницької дитячої школи мистецтв презентував свою унікальну роботу, яку створював близько двох тижнів.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc
