У межах ініціативи з психологічної підтримки та соціальної адаптації поранених захисників, які проходять реабілітацію, в Івано-Франківську організували кулінарний майстер-клас з приготування бургерів.
Про подію повідомляє Поліція Івано-Франківської області

Захід відбувся в інноваційному центрі «Промприлад» за сприяння простору «ветерани цивільні ПЕТРОС» та за участі поліцейських відділу організації соціальної роботи Управління кадрового забезпечення обласної поліції.

«У невимушеній, дружній атмосфері учасники не лише опанували приготування страви, а й мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та відчути підтримку однодумців. Такі ініціативи сприяють зниженню рівня стресу, покращують емоційний стан захисників і допомагають інтегруватися в повсякденне життя після пережитого»,- йдеться в дописі.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc