Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Королівці проходять Всеукраїнські змагання з футзалу в категорії U-14. Відео

У Королівці проходять Всеукраїнські змагання з футзалу в категорії U-14. Відео Новини

Коломийська громада знову приймає в себе змагання Всеукраїнського рівня. Цього разу в приміській Королівці виборюють перемогу футзалісти в категорії U-14. Є серед команд і представники Прикарпаття.

Нещодавно в Королівському спортивному комплексі проходили Всеукраїнські змагання із футзалу в категорії U-13. Тепер сюди приїхали на рік старші юнаки. Загалом в турнірі виступало 12 команд із 9 областей України.

Серед учасників змагань команда із Шостки, що на Сумщині. Її гравець Денис Вареник зазначив, що це не перші такі змагання для їхнього футзального колективу. Тому і налаштовуються на ігри рішуче.

Асоціація футзалу України має багато планів, щодо проведення турнірів саме в Коломиї.

Щодо виступів прикарпатців то нашу область представляла місцева “Фурнітура”. Коломияни виграли практично всі матчі. Лише із хмельничанами зіграли в нічию. 

Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA 
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/ 
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua