Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Калуші відбулись обласні спортивні ігри «Воля до життя». Відео

У Калуші відбулись обласні спортивні ігри «Воля до життя». Відео Новини

Ветерани – це не лише символ незламності, а й приклад сили духу та прагнення до активного життя. Саме тому у Калуші відбулись обласні спортивні ігри для ветеранів. 

У Калуші відбулись обласні спортивні ігри «Воля до життя». Їх учасниками стали військовослужбовці, ветерани війни, учасники бойових дій. Організували змагання управління спорту та молодіжної політики та управління з питань ветеранської політики Івано-Франківської військової адміністрації, а також Калуська міська рада. 

Ветерани мали змогу взяти участь у 8 видах спорту. Серед них дартс, настільний теніс, жим штанги лежачи, стрільба з лука, веслування на тренажері, плавання та баскетбол.

Загалом участь у змаганнях взяли понад сотні учасників. Серед них призер «Ігор Нескорених» Андрій Бойчук. Каже, такі турніри це можливість показати, що життя після травм існує.

Наразі вже провели 3 етапи обласних ігор для ветеранів: перший – в Коломиї, другий – в Івано-Франківську і третій – у Калуші.

В подальшому планують проводити ще більше ініціатив для ветеранів.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua