Онлайн TV FM радіо FM пауза

Кримсько-татарська співачка у Франківську провела кулінарний майстер-клас

У рамках проекту “Різдво в Карпатах” кримсько-татарська співачка Ленара Османова у Івано-Франківську провела кулінарний майстер-клас “Сімейні цінності. Смак Криму”.

У проведенні майстер-класу Ленарі допомагала її мама, яка дуже добре знається на кримській кухні. Жінки розказали і показали, як приготували страву “Димлама”, яка користується популярністю у Криму, повідомляє ГК.

Співачка призналась, що, насправді, страву приготували ще напередодні увечері. Каже, що готували її на кухні сім’ї, яка прийняла їх на Різдво, проте в той час до них приходили люди з інших поверхів, бо ароматом м’яса наповнився весь під’їзд будинку.

“Димлама” – це страва, яку готують без обсмажування, тобто способом “томлення”.Страва вважається дуже корисною, оскільки під час “томління” всі овочі збережуть вітаміни

У казан або глибокий посуд укласти жирну баранину, порізану немалими шматочками. М’ясо посолити, поперчити, посипати кміном, потім покласти решту овочів шарами. Шар цибулі нарізати кільцями, помідори теж кільцями, моркву, капусту, картоплю, часник, перець болгарський, зелень.

Кожен шар посолити, поперчити, додати кміну. У казан не треба додавати воду. Блюдо томлять 45 хвилин.

Ленара зазначає, що якщо не знайдеться жирної баранини, то можна замінити її яловичиною. А якщо все ж м’ясо не жирне, то слід додати трохи олії, але аж ніяк не оливкової, бо страва “гірчитиме”.

На запитання присутніх, що краще смакуватиме з цією стравою – вино чи горілка, Ленара з усмішкою відповіла: “Найкраще – це українське, кримське червоне вино”.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua