Онлайн TV FM радіо FM пауза

Сморід і шкідливі речовини: на Рогатинщині місцеві жителі скаржаться на роботу підприємства

Новини

Мешканці села Конюшки Рогатинського району та навколишніх населених пунктів скаржаться на роботу ТзОВ “Нілена”, яке займається виробництвом та переробкою сільськогосподарської продукції. Жителі зазначають, на вулиці стоїть жахливий сморід, через який неможливо дихати.

З відповідною проблемою звернулася до редакції РАІ Любов Рибак з Долини, уродженка села Чагрів, що на Рогатинщині.

Жінка розповіла, що зверталася до колишнього голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука, проте результату це не дало. Також Любов Рибак надсилала звернення начальнику Державної екологічної інспекції Карпатського округу Головного державного інспектора з охорони навколишнього середовища Миколі Ладовському, на що отримала таку відповідь:

Проте після цієї відповіді змін не відбулося. За її словами, всі відходи, які залишаються, разом зі шкідливими речовинами просто зливаються у придорожню самостійно облаштовану канаву. Унаслідок витоку відходів у селі утворилося болото, через яке селяни не можуть дихати чистим повітрям, адже доноситься жахливий запах.  

Мешканці у безвихідній ситуації, адже не мають підтримки ані від місцевої влади, ані від обласної. А підприємство далі продовжує забруднювати навколишнє середовище. Проте селяни не здаються і продовжуватимуть стукати в усі двері, аби їх почули.

Як повідомляло РАІ, мешканці міста Бурштин у Facebook-групі “Бурштинський екологічний канал” поскаржились на сильний сморід, який оточив практично весь Галицький район.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
2
+1
0
rai.ua