27 травня підрозділи ДСНС та вогнеборці-добровольці добровільних пожежних команд 7 разів залучались до ліквідації наслідків негоди на території Івано-Франківського району та міста Івано-Франківська.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
Через сильний вітер дерева падали на проїжджі частини автодоріг, створюючи перешкоди для руху транспорту. Рятувальники проводили роботи з розрізання та прибирання повалених дерев у населених пунктах територіальних громад області та в обласному центрі.


«Закликаємо громадян бути обережними під час погіршення погодних умов, не паркувати автомобілі під деревами та дотримуватись правил безпеки», – зазначають рятувальники.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

