У Калуші жінка хотіла вистубнути з вікна квартири, інформує Галицький кореспондент.
Про це повідомили на сторінці “Калуський формат” у соціальній мережі. Там розповіли, що жінка спочатку викидала речі з вікна, кричала, що хоче зібрати певну кількість лайків , бо стрибне з вікна. “Місцями вона співала Вакарчука поки не приїхали лікарі. Вони вибили двері та забрали її”, – йдеться у повідомленні.
В управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА інформацію підтвердили. Мовляв, о 15.26 у Калуші на вулиці Тихого працівники поліції надавали допомогу медикам по відкриванню вхідних дверей квартири, де знаходилась хвора жінка 1993 року народження. Її надалі передали лікарям.
Читайте також: У Франківську на Миколайчука чоловік впав з п’ятого поверху
До слова: Загалом у 2018 році поліцейські області отримали 163 заяви про скоєння самогубства. Найбільше таких випадків зафіксували в Івано-Франківську – 25, трохи менше на Калущині – 19, 16 – на Косівщині та 15 заяв на Коломийщині. Найчастіше прикарпатці вкорочують собі віку шляхом повішання. Серед самогубців на Прикарпатті 134 чоловіки, 29 жінок, також вкоротили собі віку троє неповнолітніх.
Михайло Винник, доктор медичних наук, професор наголошує на тому, що найближче оточення мусить бити на сполох, якщо поведінку можна вважати суїцидальною. У великих містах є спеціальні кризові служби, телефони довіри. Але навіть якщо такі служби не діють у вашому населеному пункті, за будь-яких обставин людині потрібно надати допомогу, обов’язково кваліфіковану. Для цього треба звернутися до відповідних спеціалістів: психологів, психотерапевтів, психіатрів. Якщо людина телефонує сама, це вже прохання про допомогу. З одного боку, людина хоче заподіяти собі смерть, з іншого – навіть в останню хвилину думає, як себе врятувати. Більше про це читайте у матеріалі “Запобігти смерті”.