Навчальні посібники з фінансово-економічної грамотності вже доставили в Калуську гімназію імені Дмитра Бахматюка, пишуть Вікна.
У Калуській гімназії педагоги разом із регіональним представником ділового клубу «Партнер» Володимиром Геником навчатимуть дітей управляти фінансами, інформують “Вікна” з посиланням на повідомлення у соцмережі.
“Унікальну можливість проводити ігри-тренінги в позаурочний час нашим учням подарували підприємці: Микола Полицький, Надія Рогів, Ростислав Ковальчик, Світлана Кшисяк. До організації навчально-ігрових занять долучилися активісти гімназійного клубу «Гімназія-company» та лідери учнівського самоврядування”, — йдеться у дописі.
Розпочнуться заняття з фінансової грамотності в середу, 11 вересня.
Суть “Життєвого капіталу” полягає в тому, щоб показати, як можна раціонально або ж нерозумно розпоряджатися власними коштами. Справа не в тому, скільки грошей ви заробляєте, а скільки грошей ви зберігаєте, на скільки вони ефективно працюють на вас.
Гра “Життєвий капітал” – це сучасна та ефективна українська версія всесвітньо відомої гри Cash Flow. Це захищена авторська методика, правила гри якої опираються на ті фінансові інструменти, які присутні у вітчизняній економіці. Також гра адаптована під особливості українського менталітету, до того ж українською мовою.
За чотири години гравець умовно проживає 40 років власного фінансового життя. Вкидаючи ігровий жереб та рухаючи фішки по ігровому полю, гравець зустрічається із такими ж фінансовими проблемами, якими наповнене людське життя в суспільстві. Гравці мають можливість скористатися нехай умовними, але грошима, у даному випадку — кредами.