Онлайн TV FM радіо FM пауза

Міліція Івано-Франківщини знайшла понад півсотні громадян, оголошених у розшук

Упродовж проведення оперативно-профілактичної операції «Розшук», що розпочалася з 29 грудня минулого року та тривала до 15 січня 2015, прикарпатські оперативники проводили заходи, спрямовані на розшук злочинців та безвісно зниклих громадян.

«За цей період часу із окремих категорій осіб, котрі знаходяться на обліках у органах внутрішніх справ, вдалося розшукати 31 особу. Ці громадяни переховувалася від слідства та суду. Водночас правоохоронці розшукали 19 осіб, котрі засудженні до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі», – розповів начальник управління карного розшуку УМВС в області полковник міліції Ігор Бабюк, повідомляють у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

За час проведення операції в результаті пошукових заходів працівники карного розшуку встановила місцезнаходження осіб, які переховувалися від слідства з метою уникнення відповідальності за скоєння грабежів, крадіжок, шахрайств та інших протиправних діянь.

Приміром, у Коломиї оперативники розшукали молодих жінок, котрі вчиняли квартирні крадіжки. З’ясовано, що на вулиці жінки знайомилися з своїми однолітками та пропонували товаришувати, а відтак ввічливо навідувалися до їхніх домівок. Тут вони діяли згідно плану: одна приємно спілкувалася, а інша нишпорила у чужій квартирі. Злодійок здебільшого цікавили золоті прикраси та гроші. Ці панянки уже й раніше вступали у протиріччя з Законом, а на сьогодні міліціонери перевіряють їх і на причетність до інших кримінальних подій.

На сьогодні у правоохоронців достатньо доказів вважати, що мешканець одного із сіл Надвірнянщини обікрав кілька помешкань своїх земляків. До речі, він був раніше судимий за вчинення крадіжки картини одного із музеїв сусідньої Закарпатської області. Такого громадянина, котрий з метою уникнення покарання за скоєні крадіжок переховувався – розшукано. Йдеться про мешканця Косівського району, котрий проникав у чужі помешкання та викрадав те, що потрапляло на очі.

Також за час проведення операції «Розшук» міліціонери з’ясували місце перебування 7 громадян, котрі вважалися безвісти зниклими та 2 хворих, котрих розшукували їхні рідні, бо люди через певні психічні розлади покинули свої домівки і не могли повернутися до них.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua