Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатець хотів купити сонячні батареї, а втратив майже 35 тисяч гривень

Новини

Прикарпатець мав намір купити сонячні батареї, проте втратив майже 35 тисяч гривень: поліція вкотре наголошує не довіряти неперевіреним продавцям.

Найкращий спосіб уникнути шахрайства – не купувати дистанційно і в жодному разі не переказувати ні завдаток, ні передоплату. Користуйтеся послугами лише перевірених продавців та розраховуйтеся за товар лише після його отримання.

Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

37-річний житель Рогатинської громади хотів придбати сонячні батареї, а залишився без грошей. Відомо, що чоловік в одній із соцмереж знайшов оголошення про продаж відповідного обладнання. Зв’язався з продавцем, який попросив перерахувати кошти за товар наперед. Заявник погодився і перекинув на банківський рахунок незнайомця обумовлену суму. Після цього зв’язок із продавцем обірвався. Зрозумівши, що його ошукали, він звернувся до поліції.

Аби уберегтися від шахрайства поліцейські радять громадянам дотримуватись наступних рекомендацій:

  • перед тим, як зробити покупку в інтернеті, перевірте інформацію про продавця, почитайте відгуки інших користувачів;
  • уникайте «занадто привабливих» пропозицій. Якщо товар, який вам пропонують, коштує значно нижче ринкової вартості, це може бути шахрайство;
  • у разі вартісних покупок особисто спілкуйтеся з продавцем офлайн, огляньте товар та перевірте справжність документів. За потреби – скористайтеся послугами експертів;
  • користуйтесь послугою післяплати.
А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua