Онлайн TV FM радіо FM пауза

Де і як купити тестостерон: поради та рекомендації для спортсменів

Реклама

Чоловічий статевий гормон, який також необхідний жіночій статі, це тестостерон. Він допоможе вам, якщо ви хочете збільшити м’язову масу. Завдяки йому можна спалити жир та покращити сексуальне здоров’я. Тестостерон та його похідні, як тестостерон пропіонат, ципіонат, енантат, відіграє важливу роль у швидкому нарощуванні м’язової маси у нормальних умовах організму. 

Опис тестостерону

Вчені встановили, що низький рівень тестостерону може викликати такі проблеми: 

 • ожиріння; 
 • діабет;
 • гіпертонія;
 • серцево-судинні захворювання. 

Також дефіцит цього гормону в організмі може призвести до проблем з ерекцією.

Найбільш важливі гормони в організмі пов’язані з більшістю процесів, тому вони потрібні для нормального функціонування. Однак із віком, хронічними захворюваннями та певним способом життя рівень тестостерону має тенденцію знижуватися. Що може призвести до зниження фізичної активності та сил, а також до проблем зі здоров’ям у тих, хто ходить до спортзалу.

Переваги прийому тестостерону

Тестостерон користується великою популярністю серед спортсменів. Основний вплив на організм, який відбувається завдяки препарату – швидкий набір м’язової маси. Він ідеально підходить як новачкам, так і професійним спортсменам.

Основними позитивними ефектами є:

 • покращення фізичного стану (підвищення витривалості, силових якостей);
 • спалювання підшкірного жиру (тому ідеально підходить для процесу сушіння);
 • усунення болів у м’язах та суглобах;
 • можливість тренувань протягом триваліших періодів;
 • збільшення кількості кисню у крові;
 • прискорення процесу регенерації тканин;
 • зміцнення якості кісткової системи.

Додатково препарат підвищує лібідо та покращує ерекцію. Поза спортом його призначають чоловікам, оскільки він сприяє поліпшенню потенції. Жінками препарат застосовується набагато рідше через вірилізуючий ефект.

Цей засіб покращує синтез білка та уповільнює його розпад. Він також допомагає знизити кількість глюкози в крові та зміцнити якість кісткової системи.

Тестостерон у спорті

Поради про те, як приймати тестостерон у бодібілдингу, будуть корисні спортсменам-початківцям.

Суспензію тестостерону слід вводити щодня по 50-100 мг. Тривалість лікування цим стероїдом рідко перевищує 4 тижні. Через високу частоту ін’єкцій тестостерону пропіонат має триваліший період напіврозпаду, ніж його інші форми. Це дозволяє робити ін’єкції через день із разовою дозою від 100 мг до 200 мг. Рекомендується обмежити тривалість курсів до 1,5-2 місяців.

В яких формах доступний тестостерон?

Тестостерон зазвичай вводиться в ін’єкційній формі, але також можна купити тестостерон в трансдермальній, пероральній формі, гелях та капсулах.

Ін’єкцію зазвичай роблять у внутрішню частину стегна, плеча, руки чи живота. Трансдермальні та пероральні форми зазвичай всмоктуються через шкіру чи рот. Пластир приліплюють до шкіри і його необхідно змінювати кожні 24 години. 

Застереження щодо самолікування

Прийом препаратів тестостерону та будь-яких інших фармакологічних засобів в спорті можливий лише за призначення лікаря. Перед покупкою засобу слід проконсультуватися з медиком. Лише він може правильно підібрати курс прийому та дозування тестостерону, адже кожен організм індивідуальний та має свої особливості. Крім того, в кожного спортсмена особистий графік тренувань, харчування та навантаження, тому один і той самий курс не може бути універсальним для всіх атлетів і приносити користь.

Де придбати тестостерон?

Шукаєте, де купити якісний ін’єкційний тестостерон? В такому випадку слід звертатися до перевірених продавців, які слідкують за своїм іміджем на ринку. Кожен поважаючий себе магазин пропонує лише якісні товари, оскільки репутація – це головне в бізнесі. 

Краще звертатися до прямих імпортерів виробників, оскільки в них вся продукція безпечна, ефективна та пройшла випробування науково-дослідними інститутами. Крім того, в таких реалізаторів вартість продукції нижча, ніж у посередницьких торгових точках.

Як придбати тестостерон?

Зверніться до обраного магазину та оформіть замовлення онлайн. Представник продавця зв’яжеться з вами для уточнення деталей замовлення, адреси доставки та оплати.

Не слід переживати за покупку товарів спортивної фармакології по передплаті. Поважаючі себе продавці ніколи не введуть в оману своїх покупців, отримавши оплату та не надіславши замовлення. Такий метод роботи, в першу чергу, передбачено задля безпеки клієнтів, оскільки не всі товари для покращення спортивних результатів можна відправляти поштовими переказами.

Головне зображення: https://unsplash.com

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua