Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Городенківщині жінка створила музей старожитностей. Відео

На Городенківщині жінка створила музей старожитностей. Відео Новини

Галина Гафійчук, що мешкає у селі Глушків Городенківської громади має своє чудернацьке хоббі. Вже 25 років вона колекціонує традиційний одяг, прикраси, світлини та відтворює автентичні вишиванки. Завдяки своєму хоббі жінка створила унікальний домашній музей.

Свій музей Галина Гафійчук, мешканка села Глушків Городенківської громади назвала “Етно скриня”. В експозиції старовинні сорочки, унікальні строї та збереження культурної спадщини. Пані Галина згадує, як ще в юності почала збирати фотографії та документи і створювала альбоми. А далі були вишиванки. Їх в колекції чи не найбільше.

etno5 - На Городенківщині жінка створила музей старожитностей. Відео - rai.ua

Наразі в колекції Галини Гафійчук понад 120 експонатів. Багато з них вона експонувала в Національному музеї мистецтва Гуцульщини та Покуття. Показувала їх і в обласному центрі. Та все ж всі, хто бажає може приїхати до Глушкова. А ще пані Галина добра вишивальниця.

Багато в колекції вишиванок саме із Городенківщини. Та чимало сорочок із українською символікою з різних регіонів держави.

etno3 - На Городенківщині жінка створила музей старожитностей. Відео - rai.ua

А ще в колекції багато прикрас: коралів, герданів, згард. В давнину вони були дуже коштовними.

Також в “Етно скрині” чимало ужиткових речей, глечиків, взуття та багато чого іншого.

Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA 
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/ 
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua