Коломийський ветеран Юрій Фурик та хореографиня, заслужена діячка мистецтв України Мирослава Воротняк разом станцювали танець. Зробили це на заході в обласному центрі.
До війни Юрій Фурик був тренером у дитячо-юнацькій спортивній школі. На фронті воїн втратив ногу. Проте спогади про те, як колись аматорськи займався танцями, підштовхнули його спробувати знову. А з Мирославою Воротняк співпрацює вже давно.

Мирослава Воротняк керує двома народними ансамблями в Коломиї. Це “Покуття” і “Сварга”. Вирішила, що разом із Юрієм Фуриком долучиться до проєкту “Мистецтво нескорених”, який організував навчально-методичний центр культури та туризму Прикарпаття. Зізнається пропозиція від організаторів була несподіваною.
Хореографиня впевнена, що танець – це потужний інструмент реабілітації.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc
