Онлайн TV FM радіо FM пауза

13 навчальних закладів Івано-Франківщини поповниться офіцерами освітньої безпеки

13 навчальних закладів Івано-Франківщини поповниться офіцерами освітньої безпеки Новини

Поліцейські Служби освітньої безпеки пройшли початкову професійну підготовку на базі Львівського державного університету внутрішніх справ та отримали дипломи.

Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області

Відтепер офіцери освітньої безпеки слідкуватимуть за безпекою учасників освітнього процесу ще у 13 навчальних закладах Івано-Франківщини.

Вони комунікуватимуть з екстреними службами, проводитимуть профілактичні заходи з учнями щодо попередження булінгу, кібергігієни тощо. Напередодні офіцери зустрілися з керівництвом обласної поліції Прикарпатті та отримали необхідні настанови для ефективної служби.

«Вам довірили відповідальне завдання. Безпека наймолодших громадян під час навчання в умовах правового режиму воєнного стану вкрай важлива. І я переконаний, що ви відмінно впораєтеся із цим» – наголосив очільник поліції Сергій Безпалько.

Загалом на Прикарпатті проєктом «Офіцери Служби освітньої безпеки» вже охоплено 33 навчальних заклади. Він реалізується з ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua