Онлайн TV FM радіо FM пауза

Катерина Бужинська та Віктор Павлік представили спільну роботу

zorepp - Катерина Бужинська та Віктор Павлік представили спільну роботу - rai.ua Музичні новинки

Народні артисти України Катерина Бужинська та Віктор Павлік представили спільну роботу — нову версію пісні «Зорепад». Композиція отримала оновлене звучання та була записана у форматі дуету.

Пісня розповідає про почуття, що зберігаються попри час, розлуки та життєві випробування. Образи зоряного неба та мрій у композиції підкреслюють тему вірності й надії у стосунках.

Ідея створити дуетну версію виникла під час підготовки до сольного концерту Віктор Павлік, який відбудеться 21 березня у Національний палац «Україна». Саме на цьому концерті артисти планують виконати пісню разом.

«Ми з Катею знаємося вже дуже багато років — цього року буде вже 30 років нашого знайомства. Коли почали готувати програму до мого сольного концерту в Палаці “Україна”, ми переглядали репертуар і вирішили, що саме ця пісня дуже органічно звучатиме у дуеті. Вона дуже світла, лірична, про почуття, які залишаються з людьми на все життя», — поділився Віктор Павлік.

За словами Катерини Бужинської, композиція передає атмосферу щирості та романтики.

«Для мене “Зорепад” — це пісня про справжні почуття, які здатні долати будь-які відстані й роки. Коли ми з Віктором вирішили заспівати її разом, я відчула, що ця історія набуває нового змісту. Наші голоси дуже гармонійно поєдналися, і я впевнена, що слухачі відчують ту атмосферу тепла і світла, яку ми вкладали у кожну ноту», — зазначила співачка.

Автором слів пісні є Микола Сингаївський, музику написав Мар’ян Гаденко. Нове звучання композиції створив саундпродюсер Андрій Ігнатченко.

Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA 
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/ 
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua