Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську вчили використовувати ШІ у маркетингових стратегіях. Відео

В Івано-Франківську вчили використовувати ШІ у маркетингових стратегіях. Відео Новини

Технології на службі креативності та благодійності. В університеті Короля Данила відбулася лекція та практичний воркшоп на тему «Штучний інтелект у мАркетингу». Спікером заходу став відомий експерт з ШІ Олексій Мінаков.

Він продемонстрував студентам та підприємцям, як нейромережі трансформують сучасний бізнес і допомагають великим компаніям заощаджувати мільйонні ресурси. Він зазначає, головний месекдж ШІ – це не заміна людині, а потужний підсилювач, який потребує «розумного» підходу.

Доцент кафедри бізнесу та управління університету Короля Данила Тарас Горобець наголошує, ігнорувати розвиток алгоритмів сьогодні неможливо. На сучасному ринку праці вже недостатньо бути просто фахівцем у своїй галузі – потрібно володіти інструментами автоматизації, щоб залишатися конкурентоспроможним.

Вхідним квитком став благодійний донат у розмірі 500 гривень. Усі зібрані кошти організатори передали на «Єдинозбір» у фонд Сергія Притули для підтримки захисників.

Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA 
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/ 
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua